Obsługa

Na każde zlecenie przyjeżdżają dwie osoby. Wyróżnia nas nienaganna aparycja, elegancki ubiór, wysoka kultura osobista, znajomość języków obcych oraz miłe podejście do każdej osoby. Jeśli jest to wesele wtedy jedna osoba jest asystenetem fotobudki natomiast druga asystentem albumu tradycyjnego. Asystent fotobudki pomaga gościom w kompletowaniu przebrania oraz w obsłudze, co przyspiesza wykonywanie zdjęć. Asystent albumu pomaga natomiast gościom wklejać zdjęcia. Gdy impreza ma inny charakter wtedy obydwie osoby są asystentami fotobudki.

Wybór układu zdjęcia

Niewątpliwą zaletą fotobudki Photeo jest to że użytkownik każdorazowo ma możliwośc wyboru układu zdjęcia. Goście mogą wybierać spośród układów: zdjęcie z jednym ujęciem, dwoma lub czterema (wydruk jednej odbitki w formacie 10×15 cm) lub 2 wąskie paski z 4 ujęciami w formacie 5×15 cm. W opcjach z większą ilościa ujęć niż jedno, zdjęcia wykonywane sa z 10 sekundową przerwą na przebranie.

Śmieszne stroje

Na każdą imprezę przyjeżdżamy z pełnym pakietem gadżetów i dodatków takich jak: peruki, kapelusze, okulary, maski, pistolety, hełmy, korony, hawajki, brody oraz wiele innych. Po wcześniejszym ustaleniu możemy dopasować gadżety do charakteru imprezy, a nawet wynająć kompletne kostiumy.

Personalizacja zdjęcia

Przed imprezą przesyłamy Państwu katalog w formie elektronicznej z przykładowymi ramkami jakie można umieścić na zdjęciu. Można z niego wybrać gotową ramkę, bądź zaprojektujemy dla Państwa ramkę indywidualną wg. przesłanych wytycznych. Na zdjęciu możemy wtedy umieścić dowolny tekst bądź grafikę. Dodatkową opcją wyróżniającą fotobudkę Photeo jest ramka z Państwa zdjęciem, które będzie występowało na każdym wydruku.

Dodatkowe postacie

Ogromną atrakcją jest możliwość zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą kina, które przywozimy na każdą imprezę.

Eleganckie płyty

Każdorazowo, jeszcze na miejscu nagrywamy wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy na płytę bądź płyty DVD. Zdjęć nie udostępniamy w formie galerii ze względu na prywatność Waszych gości.

Branding zewnętrzny

Aby fotobudka jeszcze bardziej podkreślała chrakter imprezy oraz profil Waszej firmy wykonujemy projekt graficzny oraz zewnętrzną personalizację urządzenia. Polega to na oklejeniu każdego boku fotobudki wysokiej jakości wydrukiem. Mogą Państwo także sami wykonać projekt wydruku wg. przesłanego szablonu.

Album tradycyjny

W pakietach FUN oraz PREMIUM otrzymują Państwo ślubny album tradycyjny w twardej oprawie z czarnymi kartami i pergaminowymi przekładkami, który stanowi księgę pamiątkową. W pakiecie z albumem znajdują się specjalne podklejki oraz zestaw długopisów i pisaków.

Facebook & mail

Nasza fotobudka ma możliwość przesyłania wykonanych zdjęć na facebooka oraz na maila. Opcję tą włączamy na życzenie, szczególnie sprawdza się w przypadku eventów marketingowych.

Rezerwacje

Po wyborze pakietu następuje proces rezerwacji. Polega on na podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki. Po potwierdzeniu dostępności terminu przesyłamy Państwu umowę oraz numer konta do wpłaty zaliczki. Po otrzymaniu wypełnionej umowy oraz wpłaty termin jest zarezerwowany.

Dodatkowe usługi

Bardzo chętnie pomożemy Państwu w obsłudze animacji dziecięcych oraz eventów z większą ilością hostess.